W Rybniku nie próżnują. Choć w ostatnich dniach wokół klubu atmosfera mocno się zagęściła, działania podmiotu nabierają tempa. Dziś dowiedzieliśmy się, że ekipa ze Śląska rozpoczyna już świętowanie 90-lecia.

Ostatnie tygodnie w Rybniku są niezwykle interesujące. Konflikt między prezesem Krzysztofem Mrozkiem i innymi osobami ze środowiska żużlowego wydaje się narastać, co skrzętnie odnotowują kibice śląskiej drużyny. Mimo to klub nie ma zamiaru się zatrzymywać i już teraz rozpoczyna świętowanie 90-lecia klubu.

Na stronie internetowej zespołu eWinner 1. Ligi możemy przeczytać, że obchody okrągłych urodzin będą obfite w bardzo ciekawe wydarzenia. Wszystko ma się rozpocząć od prezentacji drużyny, która ma być jedną z najciekawszych, o ile nie najciekawszą w historii. Co więcej już teraz zapowiedziano, że atrakcji będzie zdecydowanie więcej.

Jedną z nich, organizowaną przez prezesa Krzysztofa Mrozka, będzie duży, międzynarodowy turniej, który już teraz został wpisany do kalendarza PZM. Nie wiadomo jednak, w jakim formacie mają odbyć się wspomniane zawody. Niewykluczone, że mowa tu o interesującym turnieju indywidualnym.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.