Jesień i zima to okres, w którym poszczególni zawodnicy starają się zreperować swoje zdrowie, by być gotowym na kolejny sezon. Nie inaczej jest i tym razem. Jednym z żużlowców mających już za sobą operację jest Max Dilger, który rozpoczął okres rekonwalescencji.

Niestety kontuzje są nieodłączną częścią żużlowego świata. W przeszłości przekonało się wielu zawodników, którzy zimę spędzali nie na odpoczynku i spokojnych przygotowaniach do sezonu, ale walcząc z czasem, by doprowadzić się do pełni sprawności. W tym roku trudne miesiące czekają Maxa Dilgera, który poddał się operacji i rozpoczął okres rekonwalescencji po kontuzji ręki. Sam zawodnik poinformował o wszystkim za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Operacja mojej ręki przeszła pomyślnie. Metalowe płytki i śruby zostały wyciągnięcie i już teraz wykonano nieco pracy w celu doprowadzenia mnie do pełnej sprawności, ze względu na fakt, że straciłem wiele mobilności przez wspomniane płytki. Teraz czas na rekonwalescencję i pracę nad formą przed sezonem 2022

– napisał nowy-stary zawodnik Polonii Piła.

Sytuacja zdrowotna Dilgera jest z pewnością niezwykle ważna dla pilskich kibiców. Doświadczony Niemiec prawdopodobnie będzie bowiem zawodnikiem podstawowego składu, na którego wszyscy będą bardzo liczyć.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.