Taxom Stal szykuje potężne wzmocnienie? Jeśli informacje się potwierdzą, z pewnością będą mogli włączyć się do walki o awans. Po dwóch latach od rozstania z macierzystym klubem, wychowanek może wrócić na „stare śmieci”. Zgodnie z informacjami podanymi przez portal nowiny24.pl, umowa jest praktycznie sfinalizowana.

Nowy sponsor w rzeszowskiej drużynie pokazuje, że chce aktywnie przyczynić się do sukcesów klubu. Dlatego właśnie Taxom Stal wzmocnić się ma Michałem Curzytkiem. Może to być też pokłosie problemów jakie rzeszowianie mają z utworzeniem pary juniorskiej w klubie, gdyż Mateusz Majcher oraz Jakub Stojanowski nie zgadzają się na jazdę w klubie.

Michał Curzytek w zeszłym sezonie występował na torach PGE Ekstraligi. Pod okiem mistrzów świata młody zawodnik znacznie się rozwinął. 19-latek ma w przyszłym sezonie, wraz z Bartłomiejem Kowalskim stanowić o sile formacji juniorskiej w Betard Sparcie. To tylko pokazuje, jak solidnym w kontekście walki o awans do eWinner 1. ligi, byłby wzmocnieniem.

Klub póki co nie potwierdza tych informacji, jednak w najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Być może zarząd ma teraz bardziej palące problemy, jak objęcie posady trenera, czy sprawa z juniorami w trybunale PZM. To wciąż wielkie niewiadome dla rzeszowskiego klubu, które mogą mieć większy priorytet. Z pewnością jednak warto o takiego zawodnika jak Curzytek zawalczyć.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.