Metalika Recycling Kolejarz Rawicz jest dzisiaj najbardziej aktywną drużyną na rynku transferowym. Po zaprezentowaniu Sama Mastersa, klub z południowej Wielkopolski uderzył po raz kolejny i na swoim oficjalnym profilu na Facebooku ogłosił, że Damian Dróżdż pozostanie „Niedźwiadkiem” w sezonie 2022.

Urodzony w Częstochowie żużlowiec był w tym roku najskuteczniejszym żużlowcem Metaliki Recycling Kolejarza Rawicz. Według danych ze strony gurustats.pl, jego średnia biegopunktowa wyniosła 2,043. Był to najlepszy wynik w zespole z południowej Wielkopolski, a dziewiąty w całej lidze. Na palcach jednej ręki można policzyć ilość spotkań, które 25-letni żużlowiec kończył z jednocyfrowym dorobkiem.

Klub z Rawicza wyrasta na jednego z faworytów do awansu do eWinner 1. Ligi Żużlowej. W składzie Metaliki Recycling Kolejarza znajdują się już trzej potencjalni liderzy: Sam Masters, Daniel Kaczmarek i Damian Dróżdż, a rolę trenera pełnić będzie doświadczony Piotr Świderski. To na pewno nie koniec transferów w wykonaniu rawiczan i wkrótce zapewne usłyszymy o kolejnych transferach w wykonaniu trzeciej drużyny minionego sezonu.

Zeszły sezon fajnie razem odjechaliśmy, więc po co coś zmieniać. Zostaję w Rawiczu

– powiedział w specjalnie przygotowanym nagraniu na profilu klubu, Damian Dróżdż.

POLECANE
 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.