Kiedy ktoś miesiąc temu powiedziałby, że Kolejarz Rawicz rozpocznie budowę bardzo silnego składu, nikt by nie uwierzył. Dziś Niedźwiadki ponownie zaskoczyły kontraktując poważnego zagranicznego lidera.

Kiedy stało się jasne, że drużynę z Rawicza czeka rozbrat z Unią Leszno, wszyscy byli praktycznie pewni, że żużel w tym mieście nie utrzyma się na lodzie, lub też zrobi to w stylu podobnym do ekipy z Wittstocku. Nic bardziej mylnego, po zatrudnieniu Piotra Świderskiego w roli trenera i Daniela Kaczmarka w roli polskiego seniora, Niedźwiadki postanowiły ponownie zaskoczyć.

Dziś klub z południowej Wielkopolski zaprezentował zagranicznego lidera. Jest nim Sam Masters, który do Rawicza przejdzie ze Stali Rzeszów. Masters to zawodnik doskonale znany polskim kibicom. W przeszłości dane mu było m.in. znakomicie prezentować się w barwach pierwszoligowej wówczas Wandy Kraków, czy też zasłynąć bójką podczas Grand Prix w Melbourne. W sezonie 2021 był on z kolei liderem zespołu z Rzeszowa, wykręcając pokaźną trzecią średnią w 2. Lidze Żużlowej – 2,302.

Co ciekawe, prawdopodobnie to nie koniec dużych niespodzianek, jeśli chodzi o zespół z Rawicza. W ciągu kilku najbliższych dni powinniśmy poznać jeszcze kilku zawodników, którzy będą mogli stanowić o sile zespołu z południowej Wielkopolski.

POLECANE
  

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.