Wiemy już coraz więcej! Choć pełny terminarz startu PGE Ekstraligi mamy poznać dopiero w godzinach wieczornych, wiemy już w jakie dni dokładnie rozpocznie się ściganie w najlepszej żużlowej lidze świata.

7 grudnia 2021 roku to ważna data dla kibiców speedwaya w naszym kraju. Właśnie dziś przedstawione mają zostać pierwsze zarysy terminarza PGE Ekstraligi na sezon 2022, który może być jednym z najbardziej ekscytujących sezonów od lat. Choć oficjalna prezentacja została zaplanowana na godzinę 21:00, już teraz wiemy, w jakie dni ściganie oficjalnie się rozpocznie.

Według informacji podawanych przez Ekstraligę za pośrednictwem mediów społecznościowych, rywalizacja w najlepszej żużlowej lidze świata rozpocznie się w drugi weekend kwietnia, a dokładnie 8 i 10 kwietnia. Tradycyjnie bowiem dwa spotkania odbędą się w piątek i będą transmitowane przez telewizję Eleven Sports, a dwa pozostałe zostaną rozegrane w niedzielę, a relację przeprowadzi telewizja nSport+.

Co ważne, wszystko wskazuje na to, że w niedzielę 10 kwietnia obejrzymy pierwsze ekstraligowe spotkanie na torze w Ostrowie. Ma to być poważne otwarcie rywalizacji w świątyni beniaminka PGE Ekstraligi, który z pewnością będzie miał bardzo wielu kibiców w całym kraju.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.