„Last but not least”, powiedzieliby Anglosasi. Ostatnie nazwisko w kadrze nie musi wcale być tym najgorszym. Władze Indianerny Kumla podały właśnie pełny skład swojego klubu na przyszłoroczne rozgrywki Bauhaus-Ligan. Zespół uzupełni wychowanek Unii Leszno.

Krzysztof Kasprzak to ostatni zawodnik, którego personalia podały władze klubu.

Chcieliśmy zbudować szeroką kadrę i zabezpieczyć się na wypadek kontuzji i chcemy możliwie zmaksymalizować naszą pozycję, między innymi  w play-offach. Dzięki Krzysztofowi Kasprzakowi możemy to osiągnąć. Dzięki Kasprzakowi w kadrze w przypadku kontuzji możemy skorzystać z usług mocnego i doświadczonego zawodnikiem, a jednocześnie jego średnia pozwala nam na korzystanie z jego usług pod numerem pięć w niektórych meczach, by wzmocnić zespół. Tylko budżet wyznacza granice i w naszym przypadku zawsze jest na pierwszym miejscu

– powiedział cytowany przez klubowe media Peter Johansson.

W kadrze „Indian” znaleźli się również tacy zawodnicy jak: Niels-Kristian Iversen, David Bellego, Max Fricke, Chris Holder, bracia Gustav i Jonatan Grahn. Kasprzak nie będzie jedynym Polakiem w zespole, bowiem kewlary tego klubu przywdzieją także Norbert Krakowiak, Damian Dróżdż i Norbert Kościuch.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.