ROW Rybnik nie zdołał zrealizować zakładanego na ten rok celu. Spadkowicz z PGE Ekstraligi miał jak najszybciej powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej, jednak ostatecznie ukończył zmagania w eWinner 1. Lidze Żużlowej na trzecim miejscu. We wtorkowy wieczór klub ogłosił, że zakończył współpracę z Markiem Cieślakiem.

Legendarny trener pracował w śląskim klubie tylko przez jeden rok. Były selekcjoner żużlowej reprezentacji Polski prowadził rozmowy z Krzysztofem Mrozkiem na temat kontynuowania współpracy, jednak obie strony nie zdołały dojść do porozumienia. Jak tłumaczy prezes rybnickiego klubu, przyczyną takiej decyzji miały być kwestie finansowe. Nazwisko nowego trenera ma zostać ogłoszone w późniejszym terminie.

Chciałem podziękować Markowi za pracę z rybnicką drużyną. Celu w postaci awansu nie udało się zrealizować, ale tak czasami bywa. Taki jest sport. Realia są takie, że nie znaleźliśmy porozumienia w sprawach finansowych. Rozstajemy się jednak w zgodzie. Może jeszcze kiedyś trener do nas wróci

– powiedział na łamach oficjalnej strony klubu, Krzysztof Mrozek.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.