Tego chyba nikt się nie spodziewał! Choć wydawało się to niemożliwe, jeden z ulubieńców polskich kibiców podpisał kontrakt w Polsce. Pomocną dłoń w jego kierunku wyciągnął PSŻ Poznań.

Zupełnie nieoczekiwane ruchy transferowe w ostatnich godzinach okienka to klasyka, od kiedy kontrakty trzeba parafować do 14 listopada. W ostatnich latach wielu zawodników właśnie późnym wieczorem ostatniego dnia zmieniała barwy klubowe, podpisując odpowiednie dokumenty. Ekipa PSŻ Poznań zaskoczyła jednak wszystkich, kontraktując wieloletniego uczestnika Speedway Grand Prix, który od pewnego czasu jest jednym z ulubieńców polskich kibiców.

Chris Harris, bo o nim mowa, nie miał w ostatnich latach wielu sposobności do ścigania się w naszym kraju, aby nie powiedzieć, że tu po prostu nie jeździł. Wpływ na to miały dwie rzeczy. Po pierwsze, sam zawodnik nie jest już wielkim gwarantem punktów, nawet w 2. Lidze Żużlowej. Po drugie, jego charakter często „nie pozwala” mu przyjeżdżać na treningi czy mecze polskich zespołów. Mimo to jego nazwisko cały czas pojawia się w żużlowych kuluarach.

Na ten moment nie do końca wiadomo, jaką częścią zespołu z Poznania ma być jedna z gwiazd speedwaya na Wyspach Brytyjskich. Kibice na ten moment wierzą, że może być on nawet częścią pierwszego zespołu. Wszystko jednak wyjdzie w praniu, czyli podczas pierwszych treningów poznańskiej drużyny przed sezonem 2022.

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.