O dobrej organizacji Celfast Wilków Krosno powiedziano już chyba wszystko. Zarząd klubu na każdym kroku stara się zrobić coś, co dodatkowo rozwinie zespół. Teraz zdecydowano się na rozpoczęcie naboru do szkółki żużlowej.

Drużyna Wilków Krosno w sezonie 2021 była jednym z największych pozytywnych zaskoczeń w całym polskim światku żużlowym. Ekipa z Podkarpacia otarła się bowiem o awans, przegrywając w finale fazy play-off eWinner 1. Ligi z Arged Malesą Ostrów Wielkopolski. Przez cały rok Wilki miały jednak poważny problem z formacją młodzieżową, która nie dostarczała odpowiedniej liczby punktów. Zarząd postanowił więc wyjść temu naprzeciw i uruchomić krośnieńską szkółkę żużlową.

Nie od dziś wiadomo, że rozwój własnej młodzieży może przynieść klubowi same korzyści. W przeszłości pokazywało to wiele czołowych klubów w kraju, które stawiając na swoich mogły ze spokojem patrzeć w przyszłość. Nie dziwi więc fakt, że już zimą Ireneusz Kwieciński chce zająć się nowymi, młodymi podopiecznymi.

Będziemy ćwiczyć między innymi na sali sportowej i w siłowni. Szczególnie zapraszamy chłopców w wieku od 12. do 14. lat. Wskazane obycie z dowolnym motocyklem. Przez zimę będziemy budować formę chłopaków, dzięki której na wiosnę będzie łatwiej rozpocząć treningi na torze

– czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Wszelkie zgłoszenia zainteresowani mogą wysyłać na adres e-mail [email protected], lub też dzwonić pod numer 609 621 528.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.