Wciąż spływają wiadomości na temat klubowej przyszłości zawodników w sezonie 2022, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Swoje barwy klubowe na przyszły rok określił właśnie dwukrotny brązowy medalista indywidualnych mistrzostw świata.

Władze klubu Västervik Speedway poinformowały, że ich ekipę uzupełni Fredrik Lindgren. Będzie to kolejny sezon Szweda w tej drużynie, z którą związał się w trakcie sezonu 2020.

Oczywiście, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Fredrik jest gotowy na przyszły sezon. Dołączywszy do drużyny w trakcie sezonu, otrzymał ważną rolę i zrobił świetną robotę. To także świetna wiadomość dla Bauhaus-Ligan oraz szwedzkiego żużla, że najlepszy zawodnik Szwecji będzie kontynuował swoje starty dla macierzystej ligi. Z pewnością wielu młodych zawodników drużyny skorzysta z jego rutyny i doświadczenia. Od kilku lat walczy o tytuł mistrza świata i jest jednym z najdynamiczniej jeżdżących zawodników na świecie

– podsumował cytowany przez klubową stronę internetową szef ekipy Morgan Andersson.

Bardzo się cieszę, że mogę dalej jeździć dla Västervik także w przyszłym roku. Ten zespół pomógł mi odzyskać pewność siebie w jeździe w Szwecji. Morgan Andersson, Christian Harrysson Carlsson i organizacja zespołu Västervik to dobre połączenie, pracujące dla rozwoju klubu. Wspólnota między nami jest niesamowicie pozytywna i silna. Czekamy na sezon 2022!

– to słowa samego zawodnika, przywołane przez to samo źródło.

Lindgrenowi w zespole ze szwedzkiego regionu Kalmar w rozgrywkach sezonu 2022 partnerować będą mistrz świata Artiom Łaguta, Bartosz Smektała, Wiktor Kułakow, Gleb Czugunow, Mads Hansen oraz młodzi rodacy: Anton Karlsson i Noel Wahlqvist.

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.