Po ukazaniu się terminarza rozgrywek PGE Ekstraligi na sezon 2022, trwają spekulacje dla której z drużyn okaże się on bardziej lub mniej łaskawy. Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 10 kwietnia zmierzy się na własnym torze  z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz.

Dużo pracy czeka drużynę beniaminka z Ostrowa Wielkopolskiego, by dobrze wypaść w pierwszym meczu u siebie. Eksperci twierdzą, że może być to bardzo ciekawy mecz, ponieważ Ostrów pojedzie z drużyną, która utrzymała się w ostatnim momencie w PGE Ekstralidze.

Fajnie, że pierwszy mecz mamy u siebie. Nie musi, ale może to być dla nas plusem, ze względu na to, że gdzieś tam na tym swoim torze będziemy trochę najechani. Wiadomo, że wszyscy eksperci spisują nas i Grudziądz na walkę o te siódme miejsce, także ten mecz będzie bardzo ważny

– powiedział Mariusz Staszewski dla telewizji klubowej.

Jak co roku w rozpoczynającym się sezonie ważną rolę odgrywa pogoda. Istotne będzie przygotowanie toru odpowiedniego do warunków.

Wiadomo, że na wiosnę pogoda często robi tor. Miejmy nadzieję, że wiosna przyjdzie w miarę szybko i gdzieś tam ogarniemy to na tyle dobrze, żeby ten tor był tak jak w końcówce tego sezonu. Żeby był naszym atutem

– dodał.

Beniaminek PGE Ekstraligi pomimo pogłosów z różnych stron na ich temat nie ma zamiaru składać broni i będzie walczyć w sezonie o każdy możliwy punkt.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.