Czy 2. Liga Żużlowa w sezonie 2022 zapowiada się znakomicie? Jak najbardziej! Stal Rzeszów jest kolejnym klubem, który udowadnia, że będzie mu zależeć na walce o najwyższe cele. Dziś poznaliśmy kolejne nazwisko zawodnika, który w przyszłym sezonie będzie bronił barw klubu z Podkarpacia.

Ostatnie dni w 2. Lidze Żużlowej są więcej niż interesujące. Bardzo głośne transfery zaprezentowały bowiem kluby z Opola, Rawicza czy Poznania. Dziś do konkretniejszej ofensywy przeszli działacze Stali Rzeszów, którzy przedstawili kibicom jednego z liderów zespołu na sezon 2022. Mowa o Eduardzie Krčmářze, który wraca do ligowego ścigania po roku przerwy.

Krčmář to jeden z najlepszych czeskich żużlowców ostatnich lat. Jeszcze w barwach Wilków Krosno w 2020 roku, 25-letni zawodnik był jednym z najlepszych zawodników ligi, wykręcając trzecią średnią – 2,405 punktu na bieg, ustępując jedynie Wadimowi Tarasienko i Jaimonowi Lidseyowi

Ostatni rok nie był jednak dla Czecha łatwy. Nie wystąpił on bowiem w żadnym meczu swojego zespołu, ścigając się jedynie w pojedynczych turniejach poza granicami naszego kraju. Nie zmienia to faktu, że popularny Eda jest wciąż bardzo niebezpiecznym zawodnikiem, który w barwach Stali powinien zdobywać wiele cennych punktów.

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.