Na koniec dnia otrzymaliśmy kolejną bombę transferową! Choć mówiło się o tym już od dłuższego czasu, Stal Gorzów sfinalizowała najważniejszy transfer tego okienka, nabywając bardzo mocnego zawodnika do lat 24.

W sezonie 2021 ekipa z Gorzowa straszyła rywali przede wszystkim czwórką bardzo mocnych seniorów, którzy zostali w zespole na kolejny rok. Piętą achillesową zespołu byli jednak zawodnicy jeżdżący na pozycji U24. Zawodził bowiem zarówno Rafał Karczmarz, jak i Marcus Birkemose. Od końca sezonu mówiło się więc, ze ekipa z województwa lubuskiego będzie pilnie poszukiwała wzmocnienia. Dziś wiemy już, kto wypełni lukę.

Zgodnie z zapowiedziami, kontrakt z drużyną stali podpisał Patrick Hansen, który mimo wywalczenia awansu z ekipą Arged Malesy Ostrów Wielkopolski, postanowił zmienić barwy. Duńczyk w sezonie 2021 okazał się być jedną z najjaśniejszych postaci swojego zespołu, wykręcając średnią 2,057 punktu na bieg, co było dwunastym wynikiem w całej lidze. 

Co więcej, oficjalnie kontrakt ze Stalą podpisał też młodziutki Oskar Hurysz, dla którego będą to początki poważnego ścigania. Jego zadaniem będzie jednak przede wszystkim ściganie się w Ekstralidze U24.

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.