WDK Tunnels PL Mistrzostwa Polski Par Klubowych na żużlu już w niedzielę, 7 kwietnia 2024 roku. Początek o godzinie 14.00 na stadionie POSiR “Golęcin” w Poznaniu. 

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na  zawody WDK Tunnels PL Mistrzostwa Polski Par Klubowych

Zainteresowani uczestnictwem w tym wyjątkowym wydarzeniu mogą nabywać bilety przez internet, co jest wygodną opcją zakupu bez konieczności opuszczania domu. Dostępne są one na oficjalnych stronach bilety.speedwayevents.pl oraz ebilet.pl. 

W tegorocznej edycji Mistrzostw Polski Par Klubowych udział weźmie 7 zespołów, gotowych stanąć do rywalizacji o trofeum. Wśród nich znajdzie się drużyna Motoru Lublin, która broni tytułu mistrzowskiego zdobytego w poprzednich latach. 

Do wyzwania rzucą rękawicę takie zespoły, jak Sparta Wrocław, Apator Toruń, Włókniarz Częstochowa, Falubaz Zielona Góra oraz Unia Leszno. A także gospodarze wydarzenia – PSŻ Poznań.


Cennik

Bilet VIP – 350 zł – w cenie wysokiej klasy catering (napoje alkoholowe i niealkoholowe, dania ciepłe i zimne, przekąski, desery), miejsce parkingowe, miejsce siedzące na Trybunie VIP, program zawodów, zestaw upominków, możliwość przebywania w parku maszyn do 75 minut przed rozpoczęciem zawodów)

Trybuna Główna – 80 zł – miejsce siedzące na Trybunie Głównej

Pozostałe Sektory 

Normalne – 50 zł 

Ulgowe – 35 zł – dla emerytów i rencistów, a także dzieci, młodzieży szkolnej oraz studentów (od 8 do 24 roku życia – na podstawie legitymacji szkolnej / studenckiej)

Dziecięce – 5 zł – dla dzieci od 4. do 7. roku życia

Dzieci do lat 3 włącznie – wstęp bezpłatny wraz z pełnoletnim opiekunem

Źródło: speedwayevents.pl

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.