Zgodnie z zapowiedziami – w poniedziałkowe wczesne popołudnie poznaliśmy szczegóły dotyczące startu ŻKS Polonii Piła w rozgrywkach ligowych w sezonie 2022. Przedstawiono również kadrę, która pojedzie na drugoligowym froncie.

Dwa nazwiska w kadrze nowego zespołu na ligowej mapie kraju poznaliśmy w miniony weekend, bowiem Lukas FienhageBroc Nicol nie wytrzymali, dzieląc się informacjami o kontraktach z ŻKS Polonią w mediach społecznościowych.

Zgodnie z tym, o czym mówiło się w środowisko – są dwa powroty. W Grodzie Staszica ponownie będą startować Tomas Hjelm Jonasson oraz Max Dilger, a formację zagranicznych jeźdźców uzupełnia Jack Smith, syn doskonale znanego nam w Polsce – Andy’ego. Ten jednak będzie posiadał kontrakt warszawski, co oznacza, że w każdej chwili może on zmienić klub.

Krajowe zestawienie będzie opierało się na Arturze Mroczce, który może liczyć na wsparcie trzech kolegów – Marcina Jędrzejewskiego, Larsa Skupienia oraz Tomasza Orwata.

Na chwilę obecną zespół nie posiada zawodników do lat 21, ale wiemy już, że na liście klubu są nazwiska z PGE Ekstraligi. Z naszych informacji wynika, że pilanie doszli już do porozumienia z jednym młodzieżowcem, który ma startować w ramach gościa.

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.