Kolejna plotka stała się prawdą. Do drużyny dołączył były Indywidualny Mistrz Świata, który w Wielkopolsce będzie chciał odbudować swoją pozycję, choć jednocześnie będzie musiał walczyć o skład.

Chris Holder, bo o nim mowa, ma za sobą bardzo trudny okres. Po serii kontuzji i różnego rodzaju kłopotów, ostatnie lata nie były w jego wykonaniu najlepsze. W sezonie 2021 Australijczyk wykręcił średnią na poziomie zaledwie 1,594 punktu na bieg, co zdecydowanie odbiegało od tego, czego wymagały od niego władze Apatora Toruń.

W związku ze wzmocnieniami klubu z Torunia, a w szczególności z ponownym zakontraktowaniem Emila Sajfutdinowa, dla Holdera miejsca na Motoarenie zabrakło. Dlatego też Australijczyk rozpoczął poszukiwania wśród klubów, które potrzebowały wzmocnień. Jednym z nich jest Arged Malesa Ostrów Wielkopolski, która usilnie poszukiwała nowych możliwości na pozycjach zagranicznych seniorów.

Jak wiadomo, wcześniej umowy z klubem z Ostrowa na pozycje seniorskie podpisali Tomasz Gapiński, Grzegorz Walasek, Nicolai Klindt i Matias Nielsen. W grze nadal jest także umowa Olivera Berntzona, który ma brać aktywny udział w walce o skład.

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.