To, o czym mówiło się od dawna, stało się jasne. Sensacja rozgrywek tego sezonu eWinner 1 ligi opuszcza klub, z którym awansowała na najwyższy ligowy poziom w Polsce.

Patrick Hansen, bo o nim mowa, nie wesprze swojego dotychczasowego zespołu w walce o jak najlepszą pozycję w PGE Ekstralidze. Duńczyk zmieni więc pracodawcę w „najlepszej żużlowej ligi świata”. W kuluarach mówi się o startach w zespole Moje Bermudy Stali Gorzów, gdzie miałby zastąpić duet Rafał Karczmarz – Marcus Birkemose. Wiadomo, że po tak udanym sezonie zawodnik  jest łakomym kąskiem dla wielu ekstraligowych działaczy.

W sezonie 2021 Hansen był jednym z objawień na zapleczu PGEE. Młody Duńczyk, trafił do Ostrowa po solidnym sezonie w zespole z drugiej lidze, jako jedna z nadziei zespołu na solidne punktowanie z pozycji zawodnika U24. Ostateczny wynik ambitnego żużlowca przerósł wszelkie oczekiwania, gdyż średnia, jaką Duńczyk wykręcił na pierwszoligowych torach to aż 2,024 punktu na bieg.

Na razie beniaminek z Ostrowa powiadomił o pierwszych ruchach kadrowych przed przyszłym sezonem. Wiadomo, że w klubie zostają Tomasz Gapiński i Grzegorz Walasek oraz juniorzy Jakub Krawczyk i Jakub Poczta.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.