Ekipa AC Landshut Devils na dobre rozpoczęła się zbroić przed sezonem 2022. Dziś niemiecki team, który awansował do eWinner 1. Ligi, zaprezentował pięciu zawodników, którzy nadal będą bronić barw zespołu z Bawarii.

Awans „Diabłów” na zaplecze PGE Ekstraligi jest jednym z pozytywniejszych zaskoczeń sezonu 2021. Podopieczni Sławomira Kryjoma w finale pokonali bowiem faworyzowany zespół z Opola, już w pierwszym sezonie startów sięgając po najważniejsze trofeum. Nie dziwi więc fakt, że włodarze niemieckiego teamu szybko rozpoczęli budowanie zespołu na przyszły rok, skupiając się przede wszystkim na zawodnikach krajowych. 

Dziś umowy z klubem z Landshut podpisało pięciu kolejnych zawodników. Mowa o doskonale znanym polskiej publiczności Valentinie Grobauerze, Tobiasie Buschu, Mario Niedermeierze, Eriku Bachhuberze i Mariusie Hillebrandzie. Ta mieszanka doświadczenia z młodością będzie przede wszystkim odpowiedzialna za dostarczanie punktów w biegach młodzieżowych, jak i zastępowanie najważniejszych postaci w klubie, w przypadku ewentualnych kontuzji czy niższej formy.

Przypomnijmy, że wcześniej umowy z „Diabłami” parafowali Dimitri Bergé, Martin Smolinski, Kai Huckenbeck, Erik Riss oraz Norick Blödorn. Co więcej, w najbliższym czasie możemy spodziewać się porozumienia niemieckiego klubu z zawodnikiem zagranicznym, który może być poważnym dostarczycielem punktów.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.