Składy poszczególnych klubów, które będą miały możliwość wystartowania w Ekstralidze U24, zaczynają się zapełniać. Dziś o czterech podpisanych umowach poinformowała Stal Gorzów, która porozumiała się z zawodnikami zagranicznymi.

Patrząc na składy Ekstraligi U24, bardzo trudno, już teraz, znaleźć faworyta. Wszystko za sprawą tego, że w każdym zespole wystrzelić może kilku zawodników, którzy do tej pory nie mieli wielu możliwości ścigania w naszym kraju. Wśród nich będzie cała czwórka zawodników, która dziś dołączyła do zespołu Stali Gorzów.

Z całego kwartetu zawodników, zdecydowanie najlepiej znany polskim kibicom jest Anders Rowe. Młody Brytyjczyk ma bowiem za sobą kilka spotkań w 2. Lidze Żużlowej, w barwach Kolejarza Rawicz. Nie były to jednak wybitne występy, które pozwoliłyby mu na dłużej zakotwiczyć w naszym kraju. Drugą z ciekawych postaci jest Timi Salonen, czyli m.in. czwarty zawodnik tegorocznych mistrzostw Finlandii. Do zespołu Stali dołączają także Mathias Pollestad i doskonale znany fanom pucharu MACEC czy speedwaya za naszą południową granicą Czech Daniel Klíma.

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE
 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.