Beniaminek PGE Ekstraligi nie musi obawiać się o formację młodzieżową. Kontrakt z Arged Malesą Ostrów podpisał Jakub Krawczyk. Decyzja 17-letniego żużlowca nie stanowi dużego zaskoczenia dla kibiców speedwaya. W minionym sezonie był on mocnym punktem zespołu z Wielkopolski w rozgrywkach eWinner 1. Ligi Żużlowej.

Klub ogłosił już wcześniej przedłużenie kontraktów z Jakubem Pocztą i Kacprem Grzelakiem. Decyzja działaczy z Ostrowa Wielkopolskiego nie powinna dziwić, gdyż klub dysponuje zdolnymi wychowankami, którzy w tym roku odnosili sukcesy zarówno indywidualnie, jak i drużynowo. Tym samym ostatnim młodzieżowcem, który w tym roku przywdziewał kevlar Arged Malesy Ostrów, a nie ogłosił jeszcze przedłużenia kontraktu jest Sebastian Szostak. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednak na to, że i on zostanie niedługo zaprezentowany jako zawodnik klubu z Ostrowa Wielkopolskiego w sezonie 2022.

Przypomnijmy, że w niedawno zakończonym sezonie młodzieżowcy z Ostrowa Wielkopolskiego zajęli trzecie miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.