23 października 2021
Prezes Motowizji o oglądalności 2. Ligi. „Jako kanał zrobiliśmy duży krok w przód”

W tym sezonie minęły dwa lata, odkąd kanał Motowizja zaczął transmitować rozgrywki 2. Ligi Żużlowej. Jak przyznał prezes Motowizji, Krzysztof Mikulski, zainteresowanie drugoligowymi rozgrywkami jest naprawdę satysfakcjonujące.

Szef żużla w nSport+: Nie chcemy przeszkadzać kibicom w oglądaniu

Na gali „Lwów Biznesu” nie zabrakło wpływowych gości, którzy podnieśli prestiż tego wydarzenia. Jednym z nich był bez wątpienia Marcin Majewski, szef redakcji żużlowej w nSport+. Dziennikarz wypowiadał się o zespole bardzo entuzjastycznie.

Kibice widzą w nim drugiego Jędrzejaka. Junior cieszy się z takich porównań (wywiad)

 Jest dopiero u progu swojej przygody z „czarnym sportem”, a już uważany jest za jeden z największych talentów. Wychowanek Arged Malesy Ostrovii nie tak dawno temu zdawał egzamin na licencję „Ż”, a w najbliższym sezonie będzie ścigał się z najlepszymi zawodnikami na świecie.

Aforti Start Gniezno przedstawiło sztab szkoleniowy. Nowy menadżer i opiekun juniorów

Aforti Start Gniezno nie zwalnia tempa i odsłania kolejne karty swojego składu w sezonie 2022. Tym razem klub nie przedstawił nazwiska nowego zawodnika, a poinformował o tym, kto będzie odpowiedzialny za wyniki „Orłów”.

Przykre konsekwencje upadku Woffindena w SoN. „Najpoważniejsze obrażenia są w lewej nodze”

Mało istnieje rzeczy w żużlu, których nie próbował ten zawodnik. Przez wielu jest uważany za najlepiej jeżdżącego zawodnika świata, nie bez przyczyny. Niestety, jest pewien aspekt, na który były mistrz świata nie ma wpływu, są to kontuzje. Te niestety nie odpuszczają brytyjskiemu żużlowcowi, ponownie będzie musiał zmierzyć się z poważnym urazem.

Jazda z czołówką, to dla niego doskonały trening. Wie, że kiedyś będzie od nich lepszy

Sporego zaskoczenia mogli doznać kibice, którzy oglądali zmagania w finałach FIM Speedway of Nations. Świetne show zaprezentował Philip Hellstrom-Bangs. 18-latek podczas niedzielnego finału musiał sam reprezentować barwy Szwecji. Pomimo tego młody zawodnik zdołał wywalczyć 14 punktów, zdobywając przy tym serca większości kibiców.

Prezydent Częstochowy nie ma wątpliwości, co do roli żużla w mieście. „To nasza religia”

Gala „Lwów Biznesu” przyciągnęła nie tylko sportowców czy klubowych działaczy. Pojawili się również przedstawiciele ekipy sponsorskiej, która na co dzień wspiera Eltrox Włókniarz, a także samorządowcy z prezydentem miasta na czele.

Prezydent ich olał, ale nie poddają się. Młodzież utrzymuje Spartana przy życiu (wywiad)

Spartan Przemyśl pisze wspaniałą historię, która powinna częściowo być przykładem i wzorem dla wielu działaczy. Niestety dla włodarzy klubu z Podkarpacia, nie mają łatwej drogi i ciągle są im rzucane kłody pod nogi. Nie ma też zbyt dużej woli współpracy ze strony tamtejszego magistratu…

Groźny upadek w Glasgow. Janowski wjechał w upadającego rywala (wideo)

Trudne warunki torowe spowodowane opadami deszczu nie ułatwiały żużlowcom uczestniczącym w środowym meczu Global Challenge Series jazdy po technicznym owalu w Glasgow. Niestety dla widowiska, nie obyło się bez upadków.

Byłego mistrza Polski martwi sytuacja na rynku transferowym. Chodzi o najlepszych zawodników

17 września był wyjątkowym dniem w życiu Częstochowy, miejscowego klubu, jego władz i kibiców. Gala „Lwów Biznesu” przyciągnęła wiele osób, które są w różny sposób związane z biało-zielonym zespołem i stanowiła podziękowanie za ich wkład w działalność drużyny.

Betard Sparta rozszerza sztab szkoleniowy. Zaangażuje m.in. byłego żużlowca WTS-u

Dariusz ŚledźGreg Hancock nie są już jedynymi przedstawicielami sztabu szkoleniowego Betard Sparty Wrocław. W czwartek poinformowano, że do drużyny dołączają dwie kolejne osoby, w tym jeden były żużlowiec WTS-u.

ROW Rybnik chwali się drugim nowym zawodnikiem

Patryk Wojdyło zgodnie z tym o czym informowano w mediach już jakiś czas temu – w sezonie 2022 będzie reprezentował barwy ROW-u Rybnik. To drugie nowe nazwisko w kadrze śląskiej drużyny i drugie krajowe wzmocnienie.