Runda zasadnicza

I runda (9-11.04.2022)

Falubaz Zielona Góra – Start Gniezno 45:45
AC Landshut – Polonia Bydgoszcz 47:43
Wybrzeże Gdańsk – Wilki Krosno 39:51
Orzeł Łódź – ROW Rybnik 51:39

II runda (16-17.04.2022)

ROW Rybnik – AC Landshut 53:37
Polonia Bydgoszcz – Wybrzeże Gdańsk 52:38
Start Gniezno – Orzeł Łódź 35:55
Wilki Krosno – Falubaz Zielona Góra (25.04.2022)

III runda (23-25.04.2022)

ROW Rybnik – Wilki Krosno (odwołany)
AC Landshut – Falubaz Zielona Góra 42:48
Wybrzeże Gdańsk – Start Gniezno 37:52
Orzeł Łódź – Polonia Bydgoszcz 39:51

IV runda (1-2.05.2022)

Falubaz Zielona Góra – Wybrzeże Gdańsk
Wilki Krosno – Orzeł Łódź
Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik
Start Gniezno – AC Landshut

V runda (7-9.05.2022)

ROW Rybnik – Start Gniezno
AC Landshut – Wybrzeże Gdańsk
Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra

VI runda (21-23.05.2022)

Falubaz Zielona Góra – Polonia Bydgoszcz
AC Landshut – Orzeł Łódź
Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik
Start Gniezno – Wilki Krosno

VII runda (28-30.05.2022)

ROW Rybnik – Falubaz Zielona Góra
Polonia Bydgoszcz – Start Gniezno
Orzeł Łódź – Wybrzeże Gdańsk
Wilki Krosno – AC Landshut (06.06.2022)

VIII runda (4-6.06.2022)

Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik
AC Landshut – Wilki Krosno
Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź
Start Gniezno – Polonia Bydgoszcz

IX runda (11-13.06.2022)

ROW Rybnik – Wybrzeże Gdańsk
Wilki Krosno – Start Gniezno
Polonia Bydgoszcz – Falubaz Zielona Góra
Orzeł Łódź – AC Landshut

X runda (18-20.06.2022)

Falubaz Zielona Góra – Orzeł Łódź
Wybrzeże Gdańsk – AC Landshut
Polonia Bydgoszcz – Wilki Krosno
Start Gniezno – ROW Rybnik

XI runda (25-27.06.2022)

ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz
AC Landshut – Start Gniezno
Wybrzeże Gdańsk – Falubaz Zielona Góra
Orzeł Łódź – Wilki Krosno

XII runda (02-04.07.2022)

Falubaz Zielona Góra – AC Landshut
Wilki Krosno – ROW Rybnik
Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź
Start Gniezno – Wybrzeże Gdańsk

XIII runda (16-18.06.2022)

Falubaz Zielona Góra – Wilki Krosno
AC Landshut – ROW Rybnik
Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź – Start Gniezno

XIV runda (23-25.07.2022)

ROW Rybnik – Orzeł Łódź
Wilki Krosno – Wybrzeże Gdańsk
Polonia Bydgoszcz – AC Landshut
Start Gniezno – Falubaz Zielona Góra

Play-off

06-07.08.2022 Ćwierćfinały (I mecze)
20-21.08.2022 Ćwierćfinały (rewanże)
02.09.2022 Półfinały (I mecze)
04.09.2022 Półfinały (rewanże)
11.09.2022 mecz o I miejsce (I mecz)
18.09.2022 mecz o I miejsce (rewanż)

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.