3 grudnia 2021

Runda zasadnicza:
03.05 – Lejonen Gislaved – Rospiggarna Hallstavik
03.05 – Vetlanda Speedway – Västervik Speedway
03.05 – Piraterna Motala – Dackarna Målilla
03.05 – Indianerna Kumla – Masarna Avesta
05.05 – Smederna Eskilstuna – Rospiggarna Hallstavik
10.05 – Dackarna Målilla – Indianerna Kumla
10.05 – Västervik Speedway – Piraterna Motala
10.05 – Rospiggarna Hallstavik – Vetlanda Speedway
12.05 – Piraterna Motala – Masarna Avesta
17.05 – Vetlanda Speedway – Smederna Eskilstuna
17.05 – Piraterna Motala – Rospiggarna Hallstavik
17.05 – Indianerna Kumla – Västervik Speedway
17.05 – Masarna Avesta – Dackarna Målilla
24.05 – Smederna Eskilstuna – Piraterna Motala
24.05 – Västervik Speedway – Masarna Avesta
24.05 – Rospiggarna Hallstavik – Indianerna Kumla
24.05 – Lejonen Gislaved – Vetlanda Speedway
26.05 – Vetlanda Speedway – Dackarna Målilla
31.05 – Lejonen Gislaved – Piraterna Motala
31.05 – Indianerna Kumla – Smederna Eskilstuna
31.05 – Masarna Avesta – Rospiggarna Hallstavik
31.05 – Dackarna Målilla – Västervik Speedway
02.06 – Vetlanda Speedway – Masarna Avesta
02.06 – Västervik Speedway – Lejonen Gislaved
07.06 – Smederna Eskilstuna – Masarna Avesta
07.06 – Lejonen Gislaved – Indianerna Kumla
07.06 – Rospiggarna Hallstavik – Dackarna Målilla
07.06 – Vetlanda Speedway – Piraterna Motala
14.06 – Indianerna Kumla – Vetlanda Speewday
14.06 – Masarna Avesta – Lejonen Gislaved
14.06 – Dackarna Målilla – Smederna Eskilstuna
14.06 – Västervik Speedway – Rospiggarna Hallstavik
16.06 – Piraterna Motala – Indianerna Kumla
16.06 – Rospiggarna Hallstavik – Smederna Eskilstuna
21.06 – Vetlanda Speedway – Indianerna Kumla
21.06 – Lejonen Gislaved – Masarna Avesta
21.06 – Smederna Eskilstuna – Dackarna Målilla
21.06 – Rospiggarna Hallstavik – Västervik Speedway
30.06 – Indianerna Kumla – Piraterna Motala
30.06 – Västervik Speedway – Smederna Eskilstuna
05.07 – Smederna Eskilstuna – Lejonen Gislaved
12.07 – Masarna Avesta – Smederna Eskilstuna
12.07 – Indianerna Kumla – Lejonen Gislaved
12.07 – Dackarna Målilla – Rospiggarna Hallstavik
12.07 – Piraterna Motala – Vetlanda Speedway
14.07 – Lejonen Gislaved – Västervik Speedway
19.07 – Piraterna Motala – Lejonen GIslaved
19.07 – Smederna Eskilstuna – Indianerna Kumla
19.07 – Rospiggarna Hallstavik – Masarna Avesta
19.07 – Västervik Speedway – Dackarna Målilla
21.07 – Masarna Avesta – Vetlanda Speedway
02.08 – Piraterna Motala – Smederna Eskilstuna
02.08 – Indianerna Kumla – Rospiggarna Hallstavik
02.08 – Masarna Avesta – Västervik Speedway
02.08 – Vetlanda Speedway – Lejonen Gislaved
04.08 – Dackarna Målilla – Vetlanda Speedway
04.08 – Smederna Eskilstuna – Västervik Speedway
09.08 – Smederna Eskilstuna – Vetlanda Speedway
09.08 – Rospiggarna Hallstavik – Piraterna Motala
09.08 – Västervik Speedway – Indianerna Kumla
09.08 – Dackarna Målilla – Masarna Avesta
11.08 – Lejonen Gislaved – Dackarna Målilla
16.08 – Vetlanda Speedway – Rospiggarna Hallstavik
16.08 – Indianerna Kumla – Dackarna Målilla
16.08 – Piraterna Motala – Västervik Speedway
16.08 – Lejonen Gislaved – Smederna Eskilstuna
18.08 – Masarna Avessta – Piraterna Motala
23.08 – Rospiggarna Hallstavik – Lejonen Gislaved
23.08 – Västervik Speedway – Vetlanda Speedway
23.08 – Dackarna Målilla – Piraterna Motala
23.08 – Masarna Avesta – Indianerna Kumla

Ćwierćfinały:
30.08 – 1. mecz
01.09 – 2. mecz

Półfinały:
06.09 – 1. mecz
08.09 – 2. mecz

Finały:
20.09 – 1. mecz
22.09 – 2. mecz