22 września 2021

Jesteśmy tutaj dla Was” – takie motto będzie towarzyszyło projektowi o nazwie „Twój Portal Żużlowy”. Chcemy, aby ten serwis był rzeczywiście kreowany przez Was – czytelników oraz słuchaczy, a przede wszystkim kibiców „czarnego sportu”. Życzymy sobie tego, abyście to właśnie Wy – społeczność mieli realny wpływ na treści pojawiające się na naszym portalu oraz w social mediach, zachowując przy tym wszelkie dziennikarskie standardy.

W naszym serwisie ukazywać się będą treści nie tylko poprzez słowo pisane, choć właściwszym określeniem byłoby „słowo wystukane”. Znajdziecie u nas również materiały w formie audio, jak chociażby podcasty. Wychodzimy również naprzeciw czytelnikom spoza Polski i część naszych materiałów będzie dostępna w języku angielskim.

Zachęcamy Was również do wzięcia udziału w przygotowanej przez nas ankiecie. Da nam ona odpowiedź, jakie macie oczekiwania wobec mediów żużlowych i w jakim kierunku mamy rozwijać serwis www.twojportalzuzlowy.pl. Ankieta dostępna jest TUTAJ.

Redaktor naczelny: Konrad Cinkowski
Zastępca redaktora naczelnego: Julian Golański

Skład redakcyjny:

Fotoreporterzy:

Wydawca: Konrad Cinkowski
Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Częstochowie w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 915.

Zawartość portalu twojportalzuzlowy.pl jest chroniona prawami autorskimi. Niektóre elementy znajdujące się w serwisie są chronione prawami autorskimi przysługującymi innym uprawnionym podmiotom. Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadne elementy zawarte na niniejszej stronie internetowej nie mogą być kopiowane, powielane i reprodukowane w całości, ani też w części dla żadnych celów za wyjątkiem dozwolonego przez prawo użytku osobistego. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku „Prawo autorskie i prawa pokrewne” (Dz.U.Nr 80, poz. 904 z 2000 roku).