Drużyny WTS Sparta Wrocław oraz Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów zajęły ex aequo pierwsze miejsce w V rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów we Wrocławiu. Trzecie miejsce zajęła ekipa Duda Investment Ciesiółka Autogroup Unia Leszno a czwarte ACCR Junior Team.

We Wrocławiu odbyła się V runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów we Wrocławiu. Na torze obserwowaliśmy bardzo wyrównane i zacięte zawody w których drużyny WTS Sparta Wrocław oraz Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów zajęły ex aequo pierwsze miejsce. Na trzecim miejscu uplasowała się ekipa Duda Investment Ciesiółka Autogroup Unia Leszno a czwarte ACCR Junior Team.

Najlepiej na torze zaprezentowali się Kacper Mania (12), Paweł Sitek (12), Sebastian Szostak (12 w czterech startach), Jakub Krawczyk (12) oraz Nikodem Mikołajczyk (11).

Wyniki V rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów we Wrocławiu:

I-II MIEJSCE WTS Sparta Wrocław: 43 pkt.
1. Filip Seniuk – 10 (3,3,1,2,1)
2. Nikodem Mikołajczyk – 11 (3,2,2,1,3)
3. Jakub Krawczyk – 12 (2,2,3,3,2)
4. Kacper Andrzejewski – 10 (3,2,2,3,t)
17. Brak zawodnika

I-II MIEJSCE – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów: 43 pkt.
13. Sebastian Szostak – 12 (3,3,3,3,-)
14. Tobiasz Potasznik – 10 (1,2,2,2,3)
15. Paweł Sitek – 12 (2,3,3,1,3)
16. Gracjan Szostak – 8 (2,0,3,2,1)
20. Franciszek Dymowski – 1 (1)

III MIEJSCE – Duda Investment Ciesiółka Autogroup Unia Leszno: 25 pkt.

Przeczytaj także:

SpeedwayLigaen. W Vojens odjechali tylko dziewięć biegów. Pewne zwycięstwo Team Fjelsted