Na stadionie przy W-2 przeprowadzono wymianę ponad 300 sztuk krzesełek na trybunie głównej. Prowadzone są także prace związane z przygotowaniem nawierzchni toru. Warunki pogodowe nie sprzyjają włodarzom  Klubu co sprawia , że na ryk silników miejscowi kibice muszą jeszcze zaczekać. Pierwszy sparing miejscowych „Kolejarzy” zaplanowany jest na 18 marca. Opolanie zmierzą się wówczas z drużyną Row-u Rybnik.

Obóz zimowy nie doszedł do skutku. Wobec tego każdy z zawodników reprezentujący opolskie barwy, do sezonu przygotowuje się indywidualnie. Oskar Stępień #308, młody wychowanek OK Bedmet Kolejarza, wraz z drugim „młokosem” Jakub Fabisz #420 szlifują formę w terenie, na prywatnym sprzęcie crossowym. Wraz z nimi po okolicznych torach trenuje pochodzący spod Opola Mateusz Dul Racing – zawodnik pierwszoligowego Orła Łódź.

Dotarliśmy do relacji z treningów opolskiej „młodzieżówki”. Link do materiału https://fb.watch/j7dmCA_M3v/ prod. Oskar Stępień #308

Przypominamy , że Kolejarz Opole swój pierwszy mecz ligowy „odjedzie” w połowie kwietnia tj. 15.04/16.04.2003. Dyspozycje Opolan sprawdzą wówczas tarnowskie Jaskółki.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.