Działacze GTM Start Gniezno przygotowali niespodziankę dla wszystkich kibiców czarnego sportu w Pierwszej Stolicy! Jeszcze w grudniu, przed świętami Bożego Narodzenia, odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu na sezon 2022!

Fani będą mogli spotkać się ze swoimi idolami… na stadionie żużlowym, na trybunie krytej obiektu przy Wrzesińskiej 25! Wszystko odbędzie się w piątek 10 grudnia. Początek wydarzenia zaplanowany został na godzinę 17.00, a w Gnieźnie pojawi się cała podstawowa kadra drużyny Aforti Start z obcokrajowcami na czele!

Będzie kapitan czerwono-czarnych Oskar Fajfer, Szymon Szlauderbach, Ernest Koza, Duńczycy Michael Jepsen Jensen, Peter Kildemand, Szwedzi Philip Hellström-Bängs, a także Antonio Lindbäck i młodzieżowcy Marcel Studziński, Mikołaj Czapla, Szymon Szwacher oraz Kacper Grzelak.

Po części oficjalnej żużlowcy będą do dyspozycji kibiców – możliwość swobodnych rozmów czy wykonania pamiątkowych fotografii. Na obiekcie funkcjonować będzie stoisko gastronomiczne, dostępne będą także klubowe pamiątki – to świetna okazja do zrobienia świątecznych prezentów dla najbliższych.

Przy #W25 w piątkowy wieczór nie zabraknie warkotu żużlowych motocykli – na torze pojawią się amatorzy. Całe wydarzenie odbywać się będzie w blasku stadionowych jupiterów – wszystko dzięki wsparciu firmy ELFIH Przemysława Błachowiaka, która nieodpłatnie udostępni agregat. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Prezentacja ma charakter charytatywny – kibiców, którzy zdecydują się odwiedzić stadion w Pierwszej Stolicy zachęcamy do wsparcia zbiórki na rzecz Olgi Miśkiewicz – więcej o akcji TUTAJ.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.