Oglądanie żużla z perspektywy domowej kanapy, plastikowych krzeseł lub drewnianych ławeczek na stadionie, to dla Ciebie za mało? Lubisz być zaangażowany w wydarzenia ze świata żużla i o nim pisać lub rozmawiać? Jeśli odpowiedziałaś/eś na nasze pytania „tak”, to ta wiadomość jest skierowana właśnie do Ciebie!

Startujemy od zera i budujemy coś z ambicjami. Przyłącz się do naszego zespołu i rozwijaj się z nami dzieląc swoją pasję. Chcesz się sprawdzić w roli korespondenta? A może poprowadzić swój cykl podcastów lub spotkań na żywo w naszych mediach społecznościowych? Zapraszamy! Zachęcamy do kontaktu także fotoreporterów.

Zastanawiasz się czy podołasz wyzwaniu lub czy starczy ci czasu? Nie oczekujemy aktywności całodobowej przez siedem dni w tygodniu. To ty ustalasz sobie harmonogram pracy, kiedy i co zrealizujesz, czyli poniekąd sam/sama jesteś sobie szefem. Obawiasz się, że nie masz wystarczająco dużo doświadczenia? Nic nie szkodzi. U nas możesz nabrać wprawy praktyczno-teoretycznej. Nasz zespół redakcyjny z chęcią udzieli ci wskazówek.

Zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zachęcamy do kontaktu drogą mailową: [email protected]. Do wiadomości prosimy załączyć materiały próbny (teksty, zdjęcia, link do materiału audio / wideo) oraz podstawowe informacje na swój temat: imię i nazwisko, wiek, miasto. Mile widziana wzmianka o ewentualnym doświadczeniu.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.